Apartamenty Zielony Sołacz

Zielony Sołacz - nowa, kameralna inwestycja mieszkaniowa w samym sercu Poznania, tuż przy Parku Wodziczki.

Zielony Sołacz to idealna propozycja dla osób lubiących być blisko centrum miasta, ale jednocześnie ceniących spokój i dostępność terenów zielonych.

W ramach nowego kompleksu mieszkaniowego przy ulicy Michała Drzymały powstały dwa niezależne etapy inwestycji:
Apartamenty Zielony Sołacz oraz Zielony Sołacz Tarasy.

I etap: Apartamenty Zielony Sołacz

Kameralny budynek powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wodziczki. Na trzech kondygnacjach nieruchomości rozlokowano 61 lokali o powierzchni od 28 do 71 m2. Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia i balkony, w części mieszkań wychodzące wprost na park.

Teren wokół budynku wypełniła zieleń. Sam budynek zajmuje jedynie około 30% terenu inwestycji. Mieszkańcy do pobliskiego Parku Wodziczki mogą wyjść przez furtkę wprost z posesji.

Realizacja inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz zakończyła się w IV kwartale 2017 roku.

II etap: Zielony Sołacz Tarasy

To drugi etap inwestycji, oddalony o ok. 200 metrów od Apartamentów Zielony Sołacz. Położony w Poznaniu u zbiegu ulic Drzymały i Urbanowskiej zespół trzech budynków wielorodzinnych oferuje łącznie 74 lokale mieszkalne o powierzchni od 25 do 114 m2. Cechą charakterystyczną nieruchomości są przestronne prywatne tarasy  na  ostatnich kondygnacjach budynków. Ich kaskadowy charakter otwiera przed mieszkańcami widok na oddalony o 150 metrów Park Wodziczki, jedno z najbardziej malowniczych miejsc na poznańskim Sołaczu.

Mieszkania na pozostałych kondygnacjach posiadają wygodne balkony, zaś większość mieszkań zlokalizowanych na parterze  tarasy i ogródki. Na terenie nowej inwestycji mieszkaniowej powstał niewielki plac zabaw, stojaki na rowery oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

Budowa inwestycji Zielony Sołacz Tarasy zakończyła się w maju 2019 roku.

Dodatkowe udogodnienia nieruchomości oraz ich otoczenia

Projektując oba etapy inwestycji mieszkaniowej zaplanowaliśmy szereg udogodnień, mających zadbać o komfort przyszłych mieszkańców, m.in.:

  • podziemną halę garażową z miejscami postojowymi,
  • komórki lokatorskie,
  • cichobieżne windy,
  • ogrodzenie terenu inwestycji,
  • monitoring oraz wideodomofony.

 

Obecnie prowadzimy również sprzedaż mieszkań w inwestycjach: