Apartamenty Zielony Sołacz

Mieszkania pod klucz

Mieszkania pod klucz w Poznaniu

Zamieszkaj w nowocześnie urządzonym M - postaw na nowe mieszkania pod klucz w mieście Poznań na Sołaczu! To doskonała możliwość dla tych, którzy wybierają praktyczne rozwiązania, a przy tym cenią umiejętne połączenie funkcjonalności, komfortu i designu. Co zyskujesz wybierając mieszkanie wykończone pod klucz? Nasz zespół profesjonalistów przygotuje projekt aranżacji wnętrza, uwzględniając Twoje preferencje i sprawnie przeprowadzi prace wykończeniowe, tak, byś już za chwilę mógł zamieszkać w wymarzonym miejscu.

Na czym polega wykończenie mieszkania pod klucz?

Wybierając nasze gotowe mieszkania w mieście Poznań otrzymujesz kompleksowe wykończenie pod klucz, którego cena zawiera konsultacje z projektantem, zakup materiałów oraz realizację wszelkich prac. Co dokładnie obejmuje nasza usługa, gwarantująca wykończenie mieszkania pod klucz w mieście Poznań? Poznaj proces przygotowania Twojego M.

  1. Spotkanie z projektantem wnętrz, który biorąc pod uwagę Twoje preferencje i bazując na swoim doświadczeniu, zaproponuje Ci optymalne rozwiązanie aranżacyjne.
  2. Podpisanie umowy, będącej potwierdzeniem wybranego przez Ciebie pakietu wykończenia.
  3. Przygotowanie projektu aranżacji, tak byś mógł zobaczyć, jak ostatecznie będzie wyglądało kompleksowe wykończenie pod klucz Twojego mieszkania w Poznaniu.
  4. Realizacja projektu, czyli przeprowadzenie przez naszych specjalistów prac wykończeniowych, łączenie ze sprzątaniem i przygotowaniem gotowego mieszkania do oddania.
  5. Odbiór kluczy - początek nowego etapu w Twoim własnym M.

Mieszkanie pod klucz w Poznaniu - co to dla Ciebie znaczy?

Gotowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu na Sołaczu to przede wszystkim komfort. Komfort związany z możliwością wprowadzenia się do w pełni urządzonego lokalu od dewelopera, położonego w dogodnej - pod względem komunikacji i otoczenia - lokalizacji. Nowe osiedla pod klucz, jakie przygotowaliśmy w Poznaniu to m.in. następujące korzyści:

  • wykończone mieszkanie, gotowe do zamieszkania bez konieczności realizacji prac z Twojej strony,
  • nowoczesne wnętrza mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń,
  • możliwość wyboru rozwiązania obejmującego kompleksowe urządzanie mieszkań w Poznaniu - także z uwzględnieniem mebli, oświetlenia i elementów dodatkowych,
  • nowe mieszkania wykończone pod klucz z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów od polskich, hiszpańskich i włoskich producentów,
  • stała cena, terminowa realizacja usługi, 36-miesięczna rękojmia na zrealizowane prace, zysk w postaci 15% na podatku VAT od zakupionych materiałów.

Wybierz swoje gotowe mieszkanie w Poznaniu

Decydując się na opcję wykończenia mieszkania pod klucz w Poznaniu, w malowniczej dzielnicy Sołacz zyskujesz przytulne lokum, miejsce idealne do życia, dające poczucie bezpieczeństwa, inspirujące. Sprawdź, jakie nieruchomości czekają na właścicieli - wybierz swoje nowe mieszkanie pod klucz i zamieszkaj w doskonałej lokalizacji w Poznaniu.

Chcesz wiedzieć więcej o kompleksowym urządzaniu naszych mieszkań w Poznaniu? Zapraszamy do kontaktu!

 

mieszkania pod klucz poznań zielony sołacz