Apartamenty Zielony Sołacz

Lokalizacja mieszkań

Zielony Sołacz to kameralny, dwuetapowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ulicy Michała Drzymały na poznańskim Sołaczu. Oddalone od siebie zaledwie o 200 metrów inwestycje położone są w jednej z najpiękniejszych willowych dzielnic Poznania. To idealne miejsce dla ceniących ciszę i harmonię w miejscu zamieszkania.

Kameralna zabudowa doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz zielonej części miasta. Na przeszło 20 hektarowy klin zieleni składają się Park Sołacki i Park Adama Wodziczki, charakteryzujący się bogatą i różnorodną roślinnością. Przepiękna okolica, a także duży wybór restauracji i klimatycznych kawiarni sprawiają, że Sołacz stał się jednym z ulubionych miejsc wypoczynku Poznaniaków.

Dzielnica znajduje się w samym sercu Poznania. Wokół Zielonego Sołacza znajduje się doskonała infrastruktura gastronomiczna i handlowa, natomiast rozbudowana sieć komunikacji miejskiej pozwala na swobodne poruszanie się w dowolnym kierunku Poznania.

Wjazd do obu inwestycji znajduje się od kameralnej ulicy Drzymały, wzdłuż której rozciąga się niska zabudowa wielorodzinna.

Apartamenty Zielony Sołacz

Wyznacz trasę

Zielony Sołacz Tarasy

Wyznacz trasę