Apartamenty Zielony Sołacz

Zielony Sołacz Tarasy - sprzedaż nie zwalnia tempa!

Drugi etap inwestycji na poznańskim Sołaczu cieszy się sporym powodzeniem. Już przeszło 70 proc. mieszkań zostało sprzedanych.

Projekt Zielony Sołacz Tarasy, oddalony o 200 metrów od pierwszego etapu inwestycji - Apartamentów Zielony Sołacz - wydaje się, że powtórzy sukces sprzedażowy swego poprzednika.

Już ponad 70 proc. spośród 74 mieszkań w całej inwestycji zostało sprzedanych. To znak, że projekt przypadł poznaniakom do gustu. W inwestycji zaprojektowano duże przeszklenia, co potęguje poczucie przestrzeni, wpuszczając do mieszkań więcej światła. Zadbano o komfort miłośników rowerowych wypraw planując na terenie inwestycji wiatę na rowery oraz samoobsługową stację naprawy rowerów. Teren inwestycji zostanie ogrodzony.

Niewątpliwą zaletą jest położenie inwestycji w sercu Sołacza. Poznaniacy cenią tą okolicę za dwa urokliwe parki: Park Wodziczki, położony zaledwie 150 metrów od inwestycji, oraz nieco dalej Park Sołacki – popularne miejsce wypoczynku. Dodatkowo okolica obfituje w liczne restauracje, kawiarnie oraz obiekty sportowe. 

Inwestycja Zielony Sołacz Tarasy zostanie oddana do użytku w II kwartale 2019 roku. Obecnie wznoszone są mury pierwszego piętra budynków.