Apartamenty Zielony Sołacz

Na budynku Apartamentów Zielony Sołacz zawisła już wiecha. Zgodnie z tradycją oznacza to zakończenie ważnego etapu budowy jakim są prace konstrukcyjne. Równie efektowne co postęp prac, jest tempo sprzedaży mieszkań. Ponad dwie trzecie lokali znalazło już swoich nabywców. Jeszcze pod koniec tego roku będą mogli oni odebrać klucze do nowych mieszkań.

Wiecha na Zielonym Sołaczu

Apartamenty Zielony Sołacz to kameralny budynek mieszkalny położony bezpośrednio przy Parku Wodziczki. Obiekt położony jest na poznańskim Sołaczu – jednej z najbardziej cenionych i poszukiwanych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Wielkopolski. – Wiecha to zawsze przełomowy moment realizacji każdej inwestycji. Dalsze prace nie są już tak spektakularne, ponieważ większość z nich toczy się wewnątrz budynku. Są jednak nie mniej ważne. – mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu w Monday Development. - Obecnie wewnątrz budynku wykonywane są ściany działowe oraz prace instalacyjne. Równolegle prowadzony jest montaż stolarki okiennej. – dodaje. Mieszkania mają trafić w ręce swoich właścicieli jeszcze w tym roku.

Inwestycja na Sołaczu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Świadczy o tym chociażby poziom sprzedaży mieszkań, który do momentu zawieszenia wiechy wyniósł ponad 70 proc. – Bardzo cieszy nas fakt, że nowa inwestycja trafiła w gusta nabywców. Zainteresowanie ofertą Zielonego Sołacza nie słabnie, co utwierdza nas w przekonaniu, że na rynku jest potrzeba zamieszkania w tego typu prestiżowych lokalizacjach.– mówi Piotr Kasprowicz wiceprezes Monday Development. Mieszkania na Sołaczu wybierają osoby wymagające, ceniące piękno wypełniającej go architektury, a także wszechobecną zieleń. Uroku okolicy dodają klimatyczne kawiarnie i restauracje wtopione w przepiękne, parkowe tło.

Elementem niezwykłym, wyróżniającym Apartamenty Zielony Sołacz, będzie możliwość wyjścia na spacer z posesji bezpośrednio do sąsiadującego z inwestycją Parku Wodziczki, a stamtąd do znanego i popularnego wśród Poznaniaków Parku Sołackiego. Apartamenty Zielony Sołacz to atrakcyjna propozycja zarówno dla ceniących bliskość centrum miasta i możliwość odpoczynku w otoczeniu relaksującej zieleni, jak i dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.