Apartamenty Zielony Sołacz

 

 

Ostatnia szansa, by zamieszkać na Zielonym Sołaczu!

Okazja - ostatnia szansa, by zamieszkać w inwestycji Zielony Sołacz Tarasy.

Zobacz więcej

Zielony Sołacz Tarasy - mieszkania trafiają do właścicieli

Rozpoczęliśmy przekazywanie mieszkań w inwestycji Zielony Sołacz Tarasy.

Zobacz więcej

Wykończenie Wnętrz

Wybierając nowe mieszkanie na Zielonym Sołaczu już nie musisz martwić się o jego wykończenie! Daj się urządzić i zamieszkaj szybciej w wymarzonym „M”!

Zobacz więcej

Zielony Sołacz Tarasy z wiechą

Zawieszenie symbolicznej wiechy oznacza zakończenie najważniejszych prac konstrukcyjnych na trzech budynkach inwestycji. Klucze do nowych mieszkań w tej lokalizacji będzie można odebrać już w II kwartale przyszłego roku.

Zobacz więcej

Zielony Sołacz Tarasy - sprzedaż nie zwalnia tempa!

Drugi etap inwestycji na poznańskim Sołaczu cieszy się sporym powodzeniem. Już przeszło 70 proc. mieszkań zostało sprzedanych.

Zobacz więcej

Ruszyła budowa drugiego etapu inwestycji - Zielony Sołacz Tarasy

U zbiegu ulic Drzymały i Urbanowskiej rozpoczęła się budowa drugiego etapu inwestycji na Sołaczu. Powstaną tu trzy kameralne budynki. Projekt zostanie zrealizowany w II kwartale 2019 roku.

Zobacz więcej

Apartamenty Zielony Sołacz – wszystkie mieszkania sprzedane!

Miło nam poinformować, że wszystkie mieszkania w inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz znalazły już swoich właścicieli. Szczęśliwym nabywcom dziękujemy za okazane nam zaufanie i gratulujemy nowego, pięknego, zielonego miejsca...

Zobacz więcej

Zielony Sołacz z lotu ptaka

Dla tych, którzy nie mogą sobie wyobrazić jak pięknie zlokalizowana jest nasza inwestycja, przygotowaliśmy krótki film..

Zobacz więcej

Zielony Sołacz w najnowszym projekcie I LOVE JEŻYCE

Od 2015 roku organizatorzy akcji I LOVE JEŻYCE prężnie działają na rzecz promocji jednej z najmodniejszych dziś części miasta Poznania. Główny cel to zwrócenie uwagi zarówno mieszkańców jak i odwiedzających dzielnicę na walory...

Zobacz więcej

Apartamenty Zielony Sołacz z pozwoleniem na użytkowanie

Zakończyła się budowa Apartamentów Zielony Sołacz - inwestycja  uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Już wkrótce klucze do nowych mieszkań odbiorą pierwsi mieszkańcy.

Zobacz więcej