Apartamenty Zielony Sołacz

Zielony Sołacz - nowa, kameralna inwestycja mieszkaniowa w samym sercu Poznania, tuż przy Parku Wodziczki.

Zielony Sołacz to idealna propozycja dla osób lubiących być blisko centrum miasta, ale jednocześnie ceniących spokój i dostępność terenów zielonych.

W ramach nowego kompleksu mieszkaniowego przy ulicy Michała Drzymały powstają dwa niezależne etapy inwestycji:
Apartamenty Zielony Sołacz oraz Zielony Sołacz Tarasy.

I etap: Apartamenty Zielony Sołacz

Kameralny budynek powstał w sąsiedztwie Parku Wodziczki, do którego mieszkańcy będą mogli wyjść przez furtkę bezpośrednio z posesji. Na trzech kondygnacjach nieruchomości rozlokowano 61 lokali o powierzchni od 28 do 71 m2. Wśród nich znajdują się zarówno przestronne, 4-pokojowe apartamenty, jak i mniejsze, lecz także komfortowe, 2 i 3-pokojowe mieszkania. Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia i balkony, w części mieszkań wychodzące wprost na park.

Teren wokół budynku wypełni zieleń, stanowiąca idealne uzupełnienie roślinności otaczającego go Parku Wodziczki. Sam budynek zajmować będzie jedynie około 30% terenu inwestycji.

Budowa inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz zakończyła się, budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Wszystkie mieszkania w I etapie zostały sprzedane.

II etap: Zielony Sołacz Tarasy

To drugi etap nowej inwestycji mieszkaniowej, oddalony o ok. 200 metrów od Apartamentów Zielony Sołacz. Położony w Poznaniu u zbiegu ulic Drzymały i Urbanowskiej zespół trzech budynków wielorodzinnych zaoferuje łącznie 74 lokale mieszkalne o powierzchni od 25 do 114 m2. Cechą charakterystyczną nieruchomości będą przestronne prywatne tarasy  na  ostatnich kondygnacjach budynków. Ich kaskadowy charakter otworzy przed mieszkańcami widok na oddalony o 150 metrów Park Wodziczki, jedno z najbardziej malowniczych miejsc na poznańskim Sołaczu.

Mieszkania na pozostałych kondygnacjach posiadać będą wygodne balkony, zaś większość  mieszkań zlokalizowanych na parterze  tarasy i ogródki. Na terenie nowej inwestycji mieszkaniowej powstanie plac zabaw, stojaki na rowery oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

Budowa inwestycji Zielony Sołacz Tarasy rozpocznie się na początku 2018 roku a jej zakończenie zaplanowane jest na II kwartał 2019 roku.

<Przejdź do planu inwestycji>

Dodatkowe udogodnienia nieruchomości oraz ich otoczenia

Projektując oba etapy inwestycji mieszkaniowej zaplanowaliśmy szereg udogodnień, mających zadbać o komfort przyszłych mieszkańców, m.in.:

  • podziemną halę garażową z miejscami postojowymi,
  • komórki lokatorskie,
  • cichobieżne windy,
  • ogrodzenie terenu inwestycji,
  • monitoring oraz wideodomofony.