Apartamenty Zielony Sołacz

Wyszukaj mieszkanie swoich marzeń

Aby zapoznać się z planami mieszkań wybierz interesującą Cię inwestycję

W ramach nowego kompleksu mieszkaniowego powstającego w Poznaniu mają Państwo do wyboru dwa niezależne etapy inwestycji: Apartamenty Zielony Sołacz oraz Zielony Sołacz Tarasy.

Lokalizacja obu etapów to spokojna ulica Michała Drzymały na Sołaczu, w sąsiedztwie bujnej zieleni.

Apartamenty Zielony Sołacz w Poznaniu to kameralny budynek mieszkalny z bezpośrednim wyjściem przez furtkę do Parku Wodziczki. Wszystkie mieszkania w tym etapie zostały już sprzedane. Budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie - właściciele rozpoczęli odbiór mieszkań.

Zielony Sołacz Tarasy to zespół trzech budynków oddalonych o 200 metrów od inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz. Ciekawym elementem nowo powstającej inwestycji w Poznaniu będą przestronne tarasy przynależące do mieszkań znajdujących się na ostatnich kondygnacjach, ułożone kaskadowo w stronę znajdującego się 150 metrów dalej Parku Wodziczki. To drugi etap kompleksu Zielony Sołacz, którego budowa rozpocznie się w 2018 roku a zakończy w II kwartale 2019 roku.

Prezentowane mieszkania i apartamenty w Poznaniu to doskonała propozycja dla osób, które cenią wygodę, spokój i nowoczesny standard mieszkań.